ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

 

Kodėl mums reikalingi Jūsų asmens duomenys:

Mes atsiųsime Jums registracijos patvirtinimo laišką.

Mes atsiųsime Jums priminimą apie renginį, į kurį užsiregistravote.

Savo sistemoje matysime, ar apmokėjote už renginį. Ši informacija su Jūsų pateiktais asmens duomenimis taip pat bus matoma mūsų puslapyje skiltyje “Dalyviai”.

Jūs galėsite susirasti savo rezultatus iš visų mūsų rengtų renginių skiltyje “Rezultatai”.

Naudodami slapukus mes galėsime atpažinti Jūsų IP adresą ir nustatyti lankomumą puslapyje. IP adresas yra naudojamas norint sužinoti svetainės lankytojų geografines vietas, o lankomumas naudojamas puslapio statistikai. Taip pat, mes naudojamės Google Analytics. Apie jų duomenų apsaugą galite pasiskaityti čia (https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en&authuser=0).

Kokius duomenis mes renkame?

Registruodamiesi Jūs pateikiate savo vardą, pavardę, lytį, gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį. Taip pat, nurodote savo telefono numerį, šalį ir miestą, kuriame gyvenate bei klubą, kuriam priklausote (jei priklausote ir norite tai nurodyti). Savo svetainėje mes naudojame slapukus, kurie atpažįsta vartotojų IP adresus.

Jūsų asmens duomenys yra saugomi mūsų serveryje neribotą laiką. Surinkti duomenys yra naudojami tik renginio organizatoriaus, ir niekam neperleidžiami, išskyrus dbsportas.lt tinklalapiui, kur skelbiami ir archyvuojami varžybų rezultatai su asmens duomenimis (vardas, pavardė, gimimo metai). Tikslinės rinkodaros tikslais Jūsų duomenų nenaudojame, nebent registruodamiesi varnele pažymėjote, kad sutinkate gauti reklaminius pranešimus.

Pagal Bendrąjį Duomenų Apsaugos Reglamentą, Jūs turite šias teises:

Prieštarauti mūsų teisei laikyti ir naudoti Jūsų asmens duomenis tam, kad siųstume patvirtinimo ir priminimo laiškus. Po Jūsų prieštaravimo mes iš karto pažymėsime savo duomenų bazėje, kad daugiau su Jumis nekontaktuotume.

Paprašyti duomenų, kuriuos turime surinkę apie Jus, kopijos.

Paprašyti visų Jūsų duomenų ištrynimo iš mūsų sistemos arba pataisymo.

Paprašyti nuasmenininti Jūsų norimus duomenis. Tai reiškia, kad Jūsų duomenys (vardas, pavardė, t.t.) bus nerodomi viešai mūsų puslapyje.

Dėl klausimų susijusių su Jūsų duomenų apsauga kreipkitės el. paštu: miskotrasa@gmail.com